Skip to content Skip to footer

Hizmetlerimiz

Logo & Kurumsal Kimlik Tasarımı

• Logo tasarımı
• Katalog tasarımı
• Sunum dosyası
• Kartvizit tasarımı
• Ajanda tasarımı
• Broşür tasarımı
• Sertifika tasarımı
• Hediye kartı
• Sosyal medya post tasarımları
• Kurumsal kimlik dosyası
• Davetiye tasarımları
• Billboard tasarımları
• Masaüstü ve kapı isimlik tasarımları
• Poster ve plaket tasarımları

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın kullanıcı üzerindeki etkilerinin farkında olarak bu alanda çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütmekteyiz. Bu doğrultuda markanızın tanınırlığı için elverişli bir ortam hazırlamaktayız. Sosyal medyayı en iyi şekilde yönetebilmeniz için markanıza danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Büyük maliyetler ödemek yerine daha az maliyetle büyük bir etki alanına sahip olmanıza yardımcı olmaktayız.

Web Tasarım

Markanıza özel kaliteli görsellerden ve metinlerden oluşan bir web sitesi tasarlamaktayız. Web sitesi oluştururken tasarımlara ve hedef kitleye ulaşmayı öncelik haline getirmekteyiz. Web sitesinin ziyaretçilere düzenli bir şekilde sunulması için çalışmaktayız. Web tasarımı işlemlerine başlamadan önce projelerin içeriklerini değerlendirmekte ve buna bağlı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Dijital Pazarlama

Hedef kitleye ulaşmanız için dijital pazarlama stratejisi oluşturmakta ve bu yönde rehberlik yapmaktayız. Belirlediğimiz stratejiler sayesinde işletmenizi giderek büyütmenize yardımcı olmaktayız. Başarılı bir dijital pazarlama süreci geçirebilmeniz için birçok yönden çalışma belirlemekteyiz.

Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğrafçılığı veya mekân fotoğrafçılığı ve benzeri her türlü içeriklere sahip çekim işlemleri için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Fotoğraf çekimi hizmetlerimizi markanızın ihtiyaç duyduğu içeriğe göre yapmaktayız. Hangi alanda fotoğraf çekilecekse ekipmanlarımızı ona göre ayarlamakta ve profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Fotoğraf çekimi yaparken birçok detaydan yararlanmaktayız.

Video Çekimi

Firmanızın reklam ve tanıtımını yapmak için video çekimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz video çekimlerinde her türlü ürün, mekân, organizasyon ve etkinliklerin çekimleri yapılmaktadır. Profesyonel olarak genel çaplı bir video çekim planı hazırlamakta ve bu süreçte kaliteli ekipmanlar kullanmaktayız. Video çekim faaliyetlerimizde birçok önemli noktanın üzerinde durmaktayız.

Tanıtım Filmi

arkanızın ürünleri ve diğer hizmetleri için tanıtım filmi çalışmalarını yerine getirmekteyiz. Tanıtım filmi ile hedeflediğiniz kitleye kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olmaktayız. Ürün tanıtımının yanı sıra kurumsal olarak markanızın da tanıtımı için detaylı bir çalışma yürütmekteyiz. Tüm tanıtım filmi çalışmalarının markanız ile bütünleşmesini sağlamaktayız.

Drone Çekimi

Tanıtım ve reklam amaçlı olarak drone çekimi hizmetlerimizi tüm markalara sunmaktayız. Drone çekimi faaliyetlerimizde havadan da dahil olmak üzere her türlü açıdan görüntü almaktayız. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz drone çekimi işlemleriyle kaliteli içerikler oluşturmaktayız. Bu içerikler markanızın tanıtım reklamı olacağından etkili bir planlama ve hazırlık sürecinden geçirmekteyiz.

Katalog Tasarımı

Markanıza ait ürünler ve hizmetlerin müşterilerinize tanıtılması amacıyla katalog tasarımları işlemlerini yerine getirmekteyiz. Katalog tasarımlarımızda markanızı içerecek metin hazırlığı, düzenlenmesi ve yayınlanması aşamalarını gerçekleştirmekteyiz. Katalog tasarımı oluştururken markanızla iletişime geçerek detaylı bilgiler almaktayız.

Indoor ve Outdoor Reklam

edef kitlenize görsel anlamda ulaşabilmeniz için İndoor ve Outdoor reklam çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. İndoor ve outdoor reklamlar ile potansiyel hedef kitlenizin aklında kalıcı bir şekilde kalmanızı sağlamaktayız. Markanıza ait indoor reklamları, oteller, hastaneler, metro ve alışveriş merkezlerine konumlandırmaktayız. Böylece kalabalık yerlerde yayınlanan markanızın tanınırlığını daha da arttırmaktayız.

3d Modelleme

Markanızın tanıtım filmlerinden, ticari reklamcılık süreçlerine kadarki her alanda 3D modelleme içeriklerinden yararlanmaktayız. 3D modelleme yöntemleriyle bir hizmeti veya ürünü kısa yoldan tanıtmanıza yardımcı olmaktayız. Kaliteli görsellere sahip olan ürünlerin müşterilerin akıllarında daha kalıcı olması için 3D modelleme tekniklerini kullanmaktayız.

Senaryo ve Kurgu

İyi bir senaryoya sahip olmak bazı durumlarda tek başına yeterli olmamakta ve bundan dolayı kurgu aşamalarımızla bu süreci çeşitlendirmekteyiz. Anlatılmak istenilen senaryoyu en iyi şekilde detaylandırmakta ve arka arkaya sıralayarak kurgusal bir hale çevirmekteyiz. Senaryo ve kurgu ekibimizle birlikte anlatmak istediğiniz bir mesajı çok daha hareketli ve canlı bir şekli büründürmekteyiz.