Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gramedya Reklam Ajansı; alanında tecrübeli, iş disiplinini özümsemiş çok yönlü ekibi ile 15 yıldır kurum ve kuruluşlara doğru strateji ile uygulanmış reklam, etkinlik yönetimi, marka danışmanlığı, kampanya yönetimi ve medya planlamasıyla Ankara’da faaliyet gösteren bir tam hizmet dijital reklam ajansıdır.

 

Neyi, Nasıl Yapıyoruz?

 

Gramedya ailesi olarak tüm müşterilerimizin özenle inşa ettikleri markalarına aynı değeri veriyor, aynı özenle çalışıyoruz. Bu noktada, marka değeri ve fark yaratan tasarımları sentezleyerek bambaşka sektörlere aynı kalitede hizmet veriyoruz. En önemlisi de yolumuzu aydınlatanın özgün fikirlerimiz olduğunu biliyoruz. Doğru analiz ve raporlamalarla bu fikirleri ihtiyacınız olan çözüme dönüştürüyoruz.

 

Kurumsal kimlik, web tasarımı, SEO çalışmaları, görsel tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, prodüksiyon hizmetleri, tanıtım filmi, mobil uygulama gibi profesyonel hizmetler sunarak pazarlama hunisinde güçlü bir yer edinmeniz için size en uygun stratejiyi geliştiriyoruz. Öncelikle, markanızın görünür yüzünü oluşturuyor, bununla birlikte kaliteli bir imaj sergilemesi için çalışıyoruz.

Sürecin başlangıcından sonuca kadar aynı özveriyle ilerliyoruz. Sektörel analizin ve markanızı hedef kitleye çekici kılmanın önemini biliyoruz.

Çünkü markanızın dilinden en iyi biz anlıyoruz…