Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanı sosyal medya reklamları ve profesyonel sosyal medya yönetimi ile bilinirliğinizin artmasına yardımcı olmaktadır.
 
Sosyal Medya Ajansları hedef kitlelerine uygun sosyal medya pazarlama stratejisi geliştirerek markalara profesyonel destek sağlar.
 
 
Twitter 140 karakterden oluşan ve tweet adı verilen metinlerin yazılmasına imkan veren oldukça popüler bir sosyal ağ ve mikro-blog servisidir.
 
 
Instagram fotoğraflar üzerinde filtre ve efekt uygulamalarına izin veren bir fotoğraf paylaşma ve düzenleme uygulamasıdır. İlk başlarda yalnızca 13 saniyelik videolar yüklenebiliyorken, artık 1 dakikaya kadarki videoları yüklemeye izin vermektedir.
 
Facebook günümüzde en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitelerinden biridir. İnsanların arkadaşlarıyla veya ailesi ile iletişim kurmasını sağlayan, aynı zamanda video, fotoğraf veya durum gibi özellikleri kullanmanıza yarayan sosyal bir platformdur.
 
Youtube bir video paylaşım sitesidir. Herkesin kendine bir kanal açabildiği ve site yönetiminin izin verdiği videoları paylaşarak, kendine bir kitle oluşturabileceği bir platformdur.
 
Sosyal Medya Hesap Yönetimi